MÄRTS-APRILL 2018

MÄRTS-APRILL 2018

Tere varakevadet!

Õnneks hakkab külm aeg mööduma ning oodata on ilusamaid ja päksepaistelisemaid päevi! Meie jaoks on see talv olnud väga tegus ja tulemusterohke. Näeme iga päevaga, kuidas meie tublid kliendid arenevad ning oma pingutuse läbi paremaid tulemusi saavutavad! Oleme teie üle väga uhked ning see ongi põhjustest, miks me oma tööd armastame!

Märtsiga sai ka läbi CrossFit maailma hooaja avapauk ehk CrossFit Games Open, mis kestis kokku lausa viis nädalat. Igal nädalal kuulutati välja uus WOD (workout of the day) ning inimesed said end proovile panna ja teistega võrrelda. Open´st võivad osa võtta kõik, kes seda soovivad ning kõikide sadade tuhandete osalejate vahel selgitati maailmas piirkonniti välja parimad, kes liiguvad juba edasi regionaalsetele võistlustele (CrossFit Games Regionals). Pärast kolme võistluspäeva ja mitmeid erinevaid WOD´sid hiljem selgitatakse välja piirkonna pingerida, kust juba liiguvad parimad edasi augustis USA´s toimuvatele CrossFit Games´dele!
Konkurents väga tugevas Põhja-Euroopa regioonis on tihe, sest tugevaid sportlaseid on siinkandis väga palju. Tallinn CrossFit meeskond esines Open´il väga edukalt ning kõik andsid endast parima, väga paljud üllatasid ja ületasid ka ennast 😉 Kõik 33 meist, kes osa võtsid, väärivad ainult kiitussõnu!

Toimus ka baltimaade suurim funktsionaalse treeningu võistlus “Battle of Riga”, kus eestlastel läks väga hästi! Meie enda klubist olid osalemas Ben ja Kristiin ning meie juures treenivad Anastassia ja Andra. Ben tuli Sport klassis lausa kolmandaks. Kristiin võttis osa Elite klassist, kus sai 10. koha. Naiste Sport klassi võitjaks tuli Anastassia, Andra saavutas 4. koha. Super töö kõigi poolt!!

Mida pikemaks päevad lähevad ja mida rohkem valget aega, seda enam peaks ja võiks oma keha liigutada ja treeningutest mõnu tunda! Kunagi pole liiga hilja ega vale aeg, tuleb lihtsalt jälle see käsile võtta 😉 Oleme Teie jaoks olemas, tulge ainult kohale ja saame paremaks ja tugevamaks üheskoos!

Olge mõnusad ja trennis näeme!

VEEBRUAR 2018

VEEBRUAR 2018

Kuskil miskit toimub!! Nagu aasta algul mainitud- uuel aastal uue hooga. Täpselt nii on see ka läinud! Jaanuari-veebruarikuu on olnud meie klubi jaoks kui üks suur sprindijooks. Toimunud on mitmed võistlused, koju on toodud palju võite ja medaleid täiustamaks meie armsat auhinnakollektsiooni. Tänu meie ühtsele ja kokkuhoidvale One Family perekonnale, suutsime juba eelmise aasta viimasel päeval võita Fit Games´i Aastalõpu Karika Tiimidele. Oleme oma karika üle väga uhked ning hoiame teda kindlasti hoolega.
Sellest hetkest edasi on asjad läinud kui linnulennul- jaanuaris toimusid meil Kaitseväe Meistrivõistlused Sangpommis, mis tõi meie klubisse külalisi lausa üle 170, seda ühe päeva jooksul. Oli ülimalt tegus ning meeliköitev päev!
27. Jaanuaril õnnestus meil osaleda Rahvusvahelisel Sisesõudevõistlusel Alfa 2018, milles suutsime võistkonniti võita Naiste 2. ja 3. koha, Meestes 1. 4. ning 6. koha, ehk siis kolm poodiumikohta, mis on jällegi super tubli saavutus! Veebrurikuu läks ikka edasi samal lainel- toimus klubisisene võistlus “Snow-Off” paaridele. Osa võttis 15 tiimi kahes kategoorias: Scaled ja RX. Usume, et kõik said end proovile panna ja samas ka uusi kogemusi korjata. Meie jäime igaljuhul väga rahule ja oleme oma liikmete üle jätkuvalt uhked!
Nagu näete, toimetame pidevalt ja ega palju aega hinge tõmmata meile ei anta. Juba on alanud registreerimine Open 2018’le, algusega 22. veebruar, mis on 5-nädalane jõupingutus kõigile sportlastele, kes vähegi soovivad osaleda ja end proovile panna.
Meiega on lõbus ja kui siiamaani oled kahelnud Crossfitiga tutvust teha siis enam pole selleks põhjust! Ootame kõiki igas eas sporti nautivaid ja vähegi huvitatuid meiega ühinema ja selles toredas teekonnas kaasa tegema!
TRENNIS NÄEME!

2018 Jaanuar

2018 Jaanuar

Tervitused ja head uut aastat kõigile Tallinn CrossFit meeskonna poolt!

Uuel aastal alustame uue hooga, mistõttu muutub ka graafik:

* TASUTA proovitreeningud igal Esmaspäeval ja Kolmapäeval kell 1900 ning Laupäeviti kell 1400.
* Uue tehnikakursusega alustame esmaspäeval, 15. jaanuaril ning uue formaadiga kestab see 2 nädalat, 3 korda nädalas E, K ja R kell 1800!
* Weightlifting tunnid iga T ja N kell 1800
* Mobility tund T kell 1900.

Kui sa pole meie juurde veel jõudnud, siis parim viis alustamiseks on tulla proovitrenni. Kui see ajalistel või muudel põhjustel võimalik pole, siis vali graafikust mõni ÜKE tund, broneeri koht ja tule trenni.
Nagu öeldakse- esimene samm on see kõige raskem ja kohaletulek juba pool võitu.

TRENNIS NÄEME!!

2017 OKTOOBER- sünnipäevad ja avatud uste päev!

2017 OKTOOBER- sünnipäevad ja avatud uste päev!

Tere kõigile!!

Oktoober on Tallinn CrossFit´i jaoks eriline kuu- selle asutajatel Priit Meier´il ja Aleksandr Afanasjev´il ning ka klubil endal on siis sünnipäev! Kes sai 32, kes alles aastaseks! Tähistame klubi esimest aastat 21. oktoobril toimuva lahtiste uste päevaga- tegevusi kõigile alates kella 1030-st kuni õhtul 1730-ni välja. Teeme trenni ja show´d, pakume torti ja shampust- nii nagu ühele korralikule sünnipäevale kohane 😉 Lisainfo FB-i lehel ürituste all, antud päeva klassidesse saab registreeruda ka kodulehe kaudu!

Tavapärastest tegevustest- 23. oktoobril alustame järjekordse tehnikakursusega, mis kestab kolm nädalat, tunnid igal E,K,R kell 1800.

Suuremad muudatused ka meie graafikus:

E,K,R kell 0730 ja 0830 Morning Wake-up klassid ( T ja N enam ei toimu)
E kell 2030 CF Klass, K kell 1930-2130 Open Gym
E-R kell 1630 ÜKE 
K kell 1830 CF Endurance trenn (vastupidavus/aeroobne)
R viimane trenn kell 1830.

TRENNIS NÄEME!!

 

2017 August/September

2017 August/September

Tervitused!

Kahjuks hakkab suvi läbi saama, naasetakse tavalisse töö- ja koolirütmi. Seda teeb ka Tallinn CrossFit meeskond- ootame kõiki uusi soovijaid ja vanu harrastajaid taaskord treeningutesse, et puhkuseperioodiga kogutud motivatsioon millekski realiseerida.

Septembris alustame ka tehnikakursustega- praeguse plaani järgi 11. septembril ja 25. septembril. Tegemist on 9.tunnist koosneva programmiga, mille käigus võetakse läbi peamised liigutused oma keha, sangpommide ja kangiga. Kursuse tunnid toimuvad 3 nädalat järjest igal E,K ja R kell 1800. Kui Te pole veel meieni jõudnud, siis ootame kõiki soovijaid proovitreeningutesse igal Neljapäeval kell 1900 ja Laupäeval kell 1400. Küsige julgelt lisainfot telefonil 5255770 (Priit), kirjutades meile e-kirja cftallinn@gmail.com või saates sõnumi läbi FB´i.

Tallinn CrossFit pere ootab kõiki rohkem ja vähem julgemaid oma treeningutesse, et siis müüdid murda. CrossFit sobib kõigile, võttes asju step-by-step ja vastavalt kõigi võimetele, saame Teile abiks olla erinevate eesmärkide püstitamisel- olgu see vaheldus, uus kogemus, jõu- või vastupidavusnäitajate suurendamine, hea enesetunne või maksimaalne pingutus.

TRENNIS NÄEME!

2017 Summer Campaign!!

2017 Summer Campaign!!

Tere kõik fännid ja jälgijad!

Suvi on käes, ilmad heitlikud,puhkused alanud- miks mitte proovida midagi uut? Tulge meie juurde trenni ja avastage enda jaoks CrossFit´i maailm. Selleks et teid veelgi enam motiveerida, siis Proovitrennid on TASUTA ning toimuvad igal Neljapäeval kell 1900 ja Laupäeval kell 1400.
Lisaks käivitame ka SUVEKUUDE kampaania- Juulis ja Augustis on kõigile uutele huvilistele meie 9-st tunnist koosnev Tehnikakursus 50% soodsam, KÕIGEST 45.- Eurot. Esimene kursus algab juba 3. juulil.
Tule ise ja võta sõber kaasa, sest parimad CrossFit asjatundjad ja seltskond Eestis ootab Teid!!!

TRENNIS NÄEME!

Hello fans and followers!

Although it is summertime, why not try something new? Tallinn CrossFit welcomes you to discover the world of CrossFit and making a step towards a better and healthier You!
Introductory trainings take place every Thursday at 1900 hrs and Saturday at 1400 hrs and they are FREE!
In addition, we offer a special price in July and August for our CrossFit Techniques Course. The discount for all newcomers is 50%, the final price 45.- Euros.
The course consists of 9 classes and the first one starts already on the 3th July.
So gear up and grab a friend with you, the best CrossFit experts in Estonia are waiting for you!

See You at our club!

Tallinn CrossFit Spring Madness ja Juuni algus

Tallinn CrossFit Spring Madness ja Juuni algus

Tere kõigile!

Laupäeval, 27. mail, toimus meie juures esimene avatud võistlus Tallinn CrossFit Spring Madness 2017, millest said osa võtta kõik soovijad. Palju pingutust, emotsioone, isiklikke rekordeid ja eneseületamist. Ja seda kõike väga meeldivas seltskonnas. Tallinn CrossFit meeskond tahab tänada kõiki toetajaid, abikäsi ja osavõtjaid meeldejääva päeva eest!!!

Sellel nädalal (29MAI-4JUN) on meil plaanis 3 Weightlifting trenni- E,T ja N kell 1800, samuti 2 Mobilty tundi T ja N kell 1900. Mõlemaid treeninguid viib läbi Rasmus Zarubin 😉
TASUTA PROOVITREENINGUD toimuvad sellel nädalalal kolmapäeval kell 1800 ja Laupäeval kell 1400. Tundidesse registreerimine käib läbi kodulehe “broneeri trenn” menüüriba alt.

JÄRGMINE NÄDAL (5-11JUN) on Tallinn CrossFit´is vahenädalaks, kuna meeskond on üle maailma laiali õpetamas teisi ja hankimas kogemusi 😉
Sellel nädalal ei toimu WL, Mobility ja Tehnika tunde, toimuvad ainult tavaklassid ja on palju Open Gym aegu.
Mõnusat algavat juunikuud ja TRENNIS NÄEME!!!!!

2017 MAI

2017 MAI

Tervitused harrastajatele, fännidele ja jälgijatele!

Maikuu on siiani olnud ilmade poolest heitlik, kuid piisavalt päikesepaisteline. Loodetavasti läheb ka soojemaks, saame siis oma treeningutega välja kolida. Maikuus tähistame ka emadepäeva ning 27.mail korraldame avatud võistluse “Tallinn CrossFit Spring Madness” Millega täpsemalt tegu, sellest juba õige pea!!

Treeningud toimuvad sama ajakava järgi esmaspäevast pühapäevani, täpsem info kodulehe menüüriba “broneeri trenn” all.

Igal NELJAPÄEVAL kell 1900 ja LAUPÄEVAL kell 1400 toimuvad TASUTA proovitreeningud, kuhu ootame kõiki huvilisi CrossFit´i ja meie klubiga tutvuma. Proovitreening on mõõduka koormusega, kus räägitakse ka alast endast ja kuidas Tallinn CrossFit spordiklubis tegevused organiseeritud on.

Mais alustame ka uute tehnikakursustega- 8. ja 22. mail. Tehnikakursus on 9-st tunnist koosnev treeningute seeria, millega valmistame Teie keha ja vaimu ette tõsisemateks CrossFit klassideks. Kursus kestab kolm nädalat ning tunnid toimuvad E,K ,R.

Maikuust hakkas pihta ka ehitustöö Haabersti ringil ning meie soovitus on, et varuge meieni jõudmiseks aega, eriti õhtusel ajal. Kesklinna, Kristiine ja ka Mustamäe poolt tulijatele soovitame tulla läbi Vabaõhumuuseumi tee ja Lõuka tänava, kust saate keerata endise spordiklubi Terase taga asuvasse sisehoovi ja veidi kiiremini meieni jõuda. Olukorrast täpsemalt juba järgmisel nädalal!

Head suve ootamist ja trennis näeme!!

2017 Aprill TCF spordiklubis

2017 Aprill TCF spordiklubis

Tere kõigile uutele ja olemasolevatele fännidele!

Aprillis jätkame keha ja vaimu arendamist läbi mitmekülgse, huvitava, funktsionaalse ning intensiivse treeningu. Selleks aastaks on ka “Open” läbi, tulemusi saate vaadata leheküljelt

https://games.crossfit.com/leaderboard/open/2017?division=2&scaled=0&sort=0&fittest=2&fittest1=EE&occupation=0&page=1

Tegemist on iga-aastase kvalifikatsioonivõistlusega, mille käigus selgitatakse välja ülemaailmne pingerida CrossFit´i harrastavatest inimestest. Kuidas see kõik toimib, võite lugeda järgmisest artiklist:

https://games.crossfit.com/article/crossfit-open-explained

Kõik osalejad näitasid ennast heast küljest ning üllatasid nii endid kui treenereid. Selle üle on kogu Tallinn CrossFit meeskonnal ainult hea meel ning järgmine aasta ootame juba rohkem treenijaid osa võtma 😉

Aprillis toimuvad iganädalased treeningud samas rütmis, mis varemgi. Esmaspäeviti kell 1930 ja teisipäeviti ning neljapäeviti kell 1800 Weightlifting Rasmus Zarubin´iga, samuti teisipäeviti kell 1930 Mobility tunnid.

Kõiki huvilisi ootame endiselt tasuta proovitreeningutele neljapäeviti kell 1900 ja laupäeviti kell 1400.

Üheksast tunnist koosnevat tehnikakursust, mis kestab kolm nädalat (E,K,R kell 1800) alustame nii 10. aprillil kui 24. aprillil. Ootame kõiki huvilisi oma teadmisi ja oskusi täiendama väga erinevates liigutustes- jõutõmme, rinnalevõtt, rebimine, sangpommiharjutused, hüppenöör, sõudeergomeeter jpt. Kõiki eelpool mainitud vahendeid/oskusi käsitletakse kursuse raames, nii et võtke julgelt osa!!

Soovime omalt poolt kõigile aktiivset kevade algust ja liikumist ning uute eesmärkide püstitamist ja nende nimel töötamist!

TRENNIS NÄEME!!!!

Teie Tallinn CrossFit meeskond

Märts 2017 Tallinn CrossFit´is

Märts 2017 Tallinn CrossFit´is

Märtsikuus tähistame naistepäeva, võtame vastu kevade ning hoolitseme ka hoogsalt keha ja vaimu eest.

Treeningud toimuvad sama ajakava järgi esmaspäevast pühapäevani, täpsem info kodulehe menüüriba “broneeri trenn” all.

Igal NELJAPÄEVAL kell 1900 ja LAUPÄEVAL kell 1400 toimuvad TASUTA proovitreeningud, kuhu ootame kõiki huvilisi CrossFit´i ja meie klubiga tutvuma. Proovitreening on mõõduka koormusega, kus räägitakse ka alast endast ja kuidas Tallinn CrossFit spordiklubis tegevused organiseeritud on.

Märtsis alustame ka uute tehnikakursustega- 13. ja 27. märtsil. Tehnikakursus on 9-st tunnist koosnev treeningute seeria, millega valmistame Teie keha ja vaimu ette tõsisemateks CrossFit klassideks. Kursus kestab kolm nädalat ning tunnid toimuvad E,K ,R.

12.Märtsil (1430-1730) toimub meil ka toitumisalane koolitus, mille viib läbi meie meeskonna liige ja toitumisnõustaja Aivo Sauendi. Koolitusel käsitletakse toitumise alustalasid raku funktsioonidest lähtuvalt. Hea võimalus ennast harida ja oma keha paremini mõista!

Kogu TCF´i meeskond on märtsikuus hõivatud ka selleaastase “OPEN”´iga. Registreerinud võistlejaid on 11, vähemalt sama palju teevad enda jaoks ürituse lihtsalt kaasa. Lähemalt “OPEN´´st läbi järgneva lingi:https://www.youtube.com/watch?v=skUxFsTzZ4Q&t=396s

Mõnusat ja teguderohket märtsi teile kõigile ja trennis näeme!